Firma AramaSektörler

ATMACA ELEKTRİK
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 13-12-2019
Firma Yetkili : ALİ RIZA ATMACA
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Ki?i ve alty
  ncelenme Says : 768

letiim Bilgileri
Adres : Darica / Kocaeli
ehir : Kocaeli
Telefon : 05418157810
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Kocaeli Elektrik

Kocaeli Elektrik Tesisatı Geçmişten gelen bilgi ve tecrübe ile müşterilerine en iyiyi sunmayı kendine ilke edinen firmamız, Kocaeli ve genelinde hizmet veremeye devam etmektedir. Kocaeli Elektrik Tesisat tamiri fiyatları  Kaliteli hizmet ve uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet veren firmamız; işyerleri , kooperatifler ve fabrikalar gibi büyük yaşam alanlarında gerekli olan elektrik tesisatı montajını ve de elektrik tadilatı  gibi hizmetlerin eksiksiz yapılarak zamanında teslim edilmesini sağlamaktadır. Tüm tesisat değişimleri, elektrik hattı güçlendirmeleri, montaj işlerini ve pano değişimleride firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

 

Elektrik İletişim

Eğer siz de hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız Kocaeli Elektrikçi Fiyatları bulunan numaradan bize ulaşabilir en kısa sürede ihtiyacınızı karşılarız.

Etiketler
darıca da elektrikçiler firması, darıca da elektrik tesisatı tamir firmaları, darıca da elektrik plan proje firmaları, darıca da trafo arıza onarım firması, darıca da aydınlatma sistem firması, kocaeli 7/24 elektrikçi fiyatları, kocaeli 7/24 elektrik arıza fiyatları, kocaeli uydu montaj fiyatları, kocaeli uydu kurulum fiyatları, kocaeli led aydınlatma fiyatları,
Valid XHTML 1.0 Transitional