Firma AramaSektörler

Acar Dekorasyon | İstanbul Dekorasyon | Güngören Dekorasyon Firması
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 31-12-2019
Firma Yetkili : Rasim Acar
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 551

letiim Bilgileri
Adres : GÜNGÖREN GÜNEŞTEPE MAHALLESİ ÖZALP SOKAK NO:10/A Güngören / İstanbul
ehir : İstanbul
Telefon : 0537 355 14 22
Faks : 0212 461 49 49
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 İstanbul Dekorasyon 

İstanbul dekorasyon firması Yıllardır bu sektörde ekiplerimiz ile birlikde hizmet vermiş  olup eski  yıllardan beri  Acar Dekorasyon  olarak yeni bir isim altında sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına toplandık. Eski yıllardan  bu güne anahtar teslimi işlerimizle hizmetinizdeyiz. İstanbul Dekorasyon  olarak , genç, dinamik, verdiği sözü tutan, kendini yenileyen bir firmayız. Amacımız size en iyi hizmeti sunmaktır. Kaliteden ödün vermeden günümüz yenilikleriyle modern tasarımlar sunuyoruz. İnanıyoruz ki sizden gelen istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmamız bizim daha iyi hizmetler vermemizi sağlayacaktır.

 

Güngören Dekorasyoncu Firması

güngören Dekorasyon firması işleriniz profesyonel ekiplerimizle sizlerin hizmetinde. Ev dekorasyonu, Dış cephe dekorasyonu , bütün tadilat işleri …  Sektörde öncü firmalardan olan Güngören Dekorasyon yapı tamamıyla siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Güngören Gergin Tavan Fiyatları gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerine hizmette sınır tanımaz.

 

 


 

Etiketler
güngören de anahtar teslim dekorasyon firmaları, güngören de dekorasyon firmaları, güngören de tadilat ve tamirat firmaları, güngören de pvc kapı pencere imalat firmaları, güngören de gergi tavan firmaları, istranbul anahtar teslim dekorasyon fiyatları, istranbul dekorasyon fiyatları, istranbul tadilat ve tamirat fiyatları, istranbul pvc kapı pencere imalat fiyatları, istranbul gergi tavan fiyatları, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional