Firma AramaSektörler

Özkanlar Mobilya
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 31-03-2020
Firma Yetkili : MAHMUT ÖZKAN
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 860

letiim Bilgileri
Adres : DİREKLİ MAHALLESİ MARMARA SOKAK NO:8/A Eyyübiye / ŞANLIURFA
ehir : Şanlıurfa
Telefon : 05426850278
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Eyyübiye Özkanlar Mobilya adresi, telefon numarası, çalışma saatleri

Şanlıurfa'da hizmet veren Özkanlar Mobilya'nın adresine, telefon numarasına ve çalışma saatlerine Sanal Şirket'ten ulaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe sayesinde Şanlıurfa'da hizmetlerine devam eden Özkanlar Mobilya, yapı sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir. Şanlıurfada Mobilya, mobilya tamirat, elbise dolabı imalatı, vestiyer dolabı imalatı gibi hizmetler vermektedir. Şanlıurfa'da Direkli Mahallesi Marmara Sokak No:8/A adresinde bulunan firmamıza sizleri de beklemekteyiz.

Eğer sizde Eyyübiye Mobilya hakkında verdiği hizmetleri, çalışma saatlerine, numarasına, adresine Sanal Şirket web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bunun yanında daha önceden birlikte çalıştığı kişilerin yaptıkları yorumları görebilirsiniz. Bizlere direkt ulaşmak ve kafanıza takılan soruları bizlere sormak içinde 05426850278 numaradan bizleri arayabilir ve hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi'de alabilirsiniz. 

Etiketler
Şanlıurfa Mobilya, Şanlıurfada Mobilya, Şanlıurfa Mobilya Firması, Şanlıurfada Mobilya Tasarım, Şanlıurfa Mobilyacı, Eyyübiye Mobilya, Eyyübiyede Mobilya Tasarım, Eyyübiye Mobilya Firması, Eyyübiyede Mobilyacı, Eyyübiye Mutfak Dolabı,
Valid XHTML 1.0 Transitional