Firma AramaSektörler

Şahin Tekniker Elektrik
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 31-03-2020
Firma Yetkili : MUSA ŞAHİN
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 987

letiim Bilgileri
Adres : Karabük Mahallesi Bahçelievler Caddesi Çamlık Altı İhlas Sitesi A Blok Kat 1 Daire No:7 Merkez / Karabük
ehir : Karabük
Telefon : 05434323823
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Şahin Tekniker Elektrik adresi, telefon numarası, çalışma saatleri

Karabük'de hizmet veren Şahin Tekniker Elektrik adresine, telefon numarasına ve çalışma saatlerine Sanal Şirket'ten ulaşabilirsiniz.

Karabük Elektrikçiler ismi ile yıllardan beri elektrik sektöründe hizmet göstermekteyiz. Karabük Mahallesi Bahçelievler Caddesi Çamlık Altı İhlas Sitesi A Blok Kat 1 Daire No:7 adresinde bulunan Şahin Tekniker Elektrik, elektrik bakım, elektrik arıza onarım, elektrik tamir gibi hizmetler ile müşterilerinin karşısındadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için 08.00-21.00 saatleri arasında şirketimize gelerek geçmişte ve halen yaptığımız hizmetlerimize bakabilirsiniz.

Şahin Tekniker Elektrik adresini ve verdiği hizmetleri Sanal Şirket aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Karabükde Elektrik Bakım hakkında Sanal Şirket sayfasına yorum yapabilir, düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Şahin Tekniker Elektrik 05434323823 telefon numarasından direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler
Karabük Elektrikçiler, Karabükde Elektrik Tamiri, Karabük Elektrik Bakım, Karabük Elektrik, Karabük Merkezde Elektrikçi, Karabük Merkezde Elektrikçi, Karabük Merkezde Elektrik Bakım, Karabük Merkezde Elektrik Bakım, Karabük Elektrik Onarım, Karabük Merkezde Elektrik Onarım,
Valid XHTML 1.0 Transitional