Firma AramaSektörler

HAKAN ACAR POLYESTER TEKNE İMALAT TAMİR BAKIM
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 06-04-2020
Firma Yetkili : Hakan Acar
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 1166

letiim Bilgileri
Adres : Güre Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:32/B Edremit/BALIKESİR
ehir : Balıkesir
Telefon : 0534 852 97 09
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Edremit Hakan Acar PolyesterTekne İmalat Tamirat Bakım adresi, telefon numarası, çalışma saatleri

Balıkesir'de hizmet veren Hakan Acar PolyesterTekne İmalat Tamirat Bakım adresine, telefon numarasına, çalışma saatlerine Sanal Şirket'ten ulaşabilirsiniz.

Senelerin verdiği tecrübe sayesinde Balıkesir'de tekne bakım onarım sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Balıkesir'de  Güre Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No:32/B adresinde bulunan Balıkesirde Tekne Tamir gelelrek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Edremit Gemi Tamiri hakkında bilgi almak isterseniz Sanal Şİrket aracılığı ile istediklerinize ulaşabilirsiniz. HAKAN ACAR POLYESTER TEKNE İMALAT TAMİR BAKIM hakkında yapılan yorumları Sanal Şİrket web adresinden bakabilir, 0534 852 97 09 telefon numarasından bizlere direkt olrak mesaj gönderebilirsiniz.

Etiketler
Balıkesirde Tekne Tamir Ve Bakımı, Balıkesir Polyester Tekne İmalatı Ve Satışı, Balıkesirde Deniz Motoru İmalatı Ve Satışı, Balıkesir Polyester Tekne Satışı, Balıkesirde Gemi Tamiri Yapanlar, Edremit Tekne Tamir Ve Bakımı, Edremitde Polyester Tekne İmalatı Ve Satışı, Edremit Deniz Motoru İmalatı Ve Satışı, Edremitde Polyester Tekne Satışı, Edremit Gemi Tamiri Yapanlar, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional