Firma AramaSektörler

Efsu Örme Aksesuar
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 15-04-2020
Firma Yetkili : Enver Güçlü
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 - 10 Ki?i
  ncelenme Says : 614

letiim Bilgileri
Adres : Yıldırım / Bursa
ehir : Bursa
Telefon : 05385894655
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Efsu Örme Aksesuar, Bursa Yıldırım Dantel Örme, Yıldırım Püskül Yapımı 

Efsu Örme Aksesuar olarak Bursa Yıldırım'da Dantel Örme, Yıldırım Püskül Yapımı ve Yıldırım Örme Aksesuarcı olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. 
 

Yıldırım - Bursa'da faaliyet gösteren firmamız Efsu Örme Aksesuar olarak, bugüne dek ponpon ve püskül yapımı, dantel ve örme aksesuar konusunda müşterilerimize hizmet verdik. Her geçen gün çıkan yeni ürünleri envanterimizde barındırarak, müşterilerimizin sürekli olarak yeni ürünler kullanmasını sağladık.
 

BURSA YILDIRIM DANTEL ÖRME
 

Kaliteli ürünleri alanında uzman kadromuzla birlikte müşterilerimize sunduk. Bugüne dek bize emanet edilen tüm işleri başarıyla tamamlayarak müşterilerimizin mağdur olmamasını sağladık. İşleri teslim aldığımızda taahhüt ettiğimiz zamanda işleri teslim etmeyi başararak müşterilerimizin güvenini sağladık.
 

YILDIRIM PÜSKÜL YAPIMI


Eğer siz de ponpon ve püskül yapımı, dantel ve aksesuar konusunda hizmet almak istiyorsanız, Doğaçınar Mahallesi, 4. Dikmen Sok. No: 22/a-b Yıldırım / Bursa adresinde bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Bize 0538 589 46 55 numaralı telefondan da ulaşabilir, aklınızdaki soruları sorabilir, hizmetlerimiz hakkında ve fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.
 

YILDIRIM ÖRME AKSESUARCI


Eğer siz de Bursa Örme Aksesuar, Bursada Örme Aksesuarcı, Bursa Dantel Örme, Bursada Püskül Yapımı, Bursa Ponpon Yapımı, Yıldırımda Örme  Aksesuar, Yıldırım Örme Aksesuarcı, Yıldırımda Dantel Örme, Yıldırım Püskül Yapımı, Yıldırımda Ponpon Yapımı hizmeti almak istiyorsanız, hemen Efsu Örme Aksesuar'la iletişime geçebilirsiniz. 

Etiketler
Bursa Örme Aksesuar, Bursada Örme Aksesuarcı, Bursa Dantel Örme, Bursada Püskül Yapımı, Bursa Ponpon Yapımı, Yıldırımda Örme Aksesuar, Yıldırım Örme Aksesuarcı, Yıldırımda Dantel Örme, Yıldırım Püskül Yapımı, Yıldırımda Ponpon Yapımı, ,
Valid XHTML 1.0 Transitional