Firma AramaSektörler

Chipci Dayı
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 27-04-2020
Firma Yetkili : Güneş Bey
Firma Sektörü :
Çalan Says : 5 Kişi ve altı
  ncelenme Says : 588

letiim Bilgileri
Adres : Enis Fosforoğlu Sokağı No:12 Büyükada / İstanbul
ehir : Adana
Telefon : 05523353294
Faks :
Website : https://chipcidayi.com/

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

2014’den bu yana Chipcidayi.com Facebook Zynga 101 Okey Plus da uygun fiyatlara siz yeğenlerine chip sağlamaktadır. Bonuslarımız ile bir çok yeğenimizi mutlu etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Dayınız, sizlerin mutluluğundan ve cebinizdeki paradan ödün vermeden daha çok chip almanızı daha çok eğlenmenizi hedeflemektedir. Tamamen esnaf düşüncesiyle hareket ederek yeğenlerinin samimiyetiyle bir bütün olup oyunu daha da eğlenceli kılmanın heyecanını yaşatmaktayız. Kurumsal bir şirket olup hiçbir yeğenimizi mahcup bırakmamaktayız. Yeğenlerin mutluluğu, dayınızı da mutlu edip daha çok çalışarak sizlere chip sunmakta. Engin ve profesyonel kadromuz ile size her türlü desteği sağlayıp size kısa sürede chip tedariğimizi sağlayıp yüzlerde ve gönüllerde “İyi ki seni seçtik dayı” demeniz bizi diğerlerinden ayıran ve bizi tercihi sağlayan özelliğimizdir.

Chipcidayi.com da Dayınız Facebook Zynga Poker’de de sizlere kapısını açmaktadır. Chipiniz yüksek masalara yetersiz kalıyorsa sizde daha çok kazanmak istiyorsanız Dayınız sizin için bir tık uzağınızda. Dayınız, yeğenlerine sağladığı chiplerle daha uzun oyun oynayıp daha çok kazanmanızı ve daha az para ödeyerek eğlenmenizi sağlamaktadır. Saygımızdan ve sevgimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini hedef alarak müşterimizin mahcubiyetini ortadan kaldırıp sizlere chip sağlamaktayız.

Ucuz chip fiyatları Facebook Zynga 101 Okey Plus ve Facebook Zynga Poker oynayan yeğenlerimizi her zaman cezbedecek olup hiç mahcubiyet yaşatmamaktadır. Oyuna gereğinden fazla para vermenizi engelleyip daha çok kazanmanızı sağlayıp oyunda daha çok eğlenebilirsiniz.
Chipcidayi.com diğer firmaların hızla önüne geçerek en uygun fiyata en uygun chipleri sizlere sunmaktadır. Kısa zamanda bu kadar büyümemiz, yeğenlerimizin memnun kalması ve bizleri sevmesinden geçmektedir. Sistemimizin mükemmelliğiyle birlikte sizler neredeyse hiç beklemeden chiplerinizi özgürce alabileceksiniz.

Ban riski yok denilebilecek kadar az. Tespit edilebilmesi için ekstra önlemler alıyoruz. Aktarımlarınız uzman kadromuz tarafından gerçekleşmektedir. Bizim kendi hesaplarımız farklı ülkelerden açılır ( Almanya - İngiltere - Fransa – Hollanda – İtalya – Rusya ) gibi ve sizin hesabınızıda türkiyeden açıp oyun oynar gibi  masayı tamamen doldurup kimsenin gelemeyeceği hale getirdikten sonra masada oyun oynar gibi itina ile aktarım gerçekleşmektedir. Yeğenlerimiz böylelikle ban sorunu yaşamadan kısa sürede istediği miktarda chip alıp dilediğince arkadaşlarıyla oyun oynayabilmekte.

Dayınız sizler için çekilişlerle ücretsiz chip de sunmaktadır. Müşterilerimiz için çekiliş sağlayıp şanslı yeğenlerimize hediye chip vermekteyiz. Dayınız sizlere sağladığı chiplerle sizde gerek arkadaşlarınız gerekse diğer oyuncularla chip yarışına girip bu heyecanı yaşabilirsiniz.
Chipcidayi.com/cekilis sayfasından bilgilerinizi girip "Hemen Çekilişe Katıl" butonuyla çekilişe katılabilirsiniz.

Dayınız ödeme yollarında kolaylıklar sağlamaktadır. Havale ve Eft yöntemlerinde hatasız bir şekilde ödeme sağlamanız için sitemizde kolaylıklar sağlanmaktır. Destek ekibimiz her an sizlerle olup bütün sorun ve sıkıntılarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Ziraat Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Türkiye İş Bankası, Deniz Bank, Halk Bank, Vakıf Bank, TEB, PTT Bank, Papara, Visa MasterCard ve Maestro gibi ödeme yöntemleriyle sizlere kolaylıklar sağlayıp ödeme yaparken sorun yaşamamanız için çalışmaktayız. Sizlerinde olacağı gibi sitemizde mutlu müşteriler sayfamızdan mutluluklarını paylaşan müşterilerimizi görebilir sizde bu mutluluğa dahil olabilirsiniz.

Yeğenlerimize bol şans ve kazançlar dileriz.

Etiketler
101 okey plus , 101 okey plus chip,
Valid XHTML 1.0 Transitional