Firma AramaSektörler

Personna Traş Ürünleri ve Kozmetik A.Ş.
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 21-09-2020
Firma Yetkili : İmren Kesser
Firma Sektörü :
Çalan Says : >100 Kişiden fazla
  ncelenme Says : 384

letiim Bilgileri
Adres : Merkez mah.Feriköy Fırın sokak.No:26/1
ehir : İstanbul
Telefon : 02122969050
Faks :
Website : http://https://www.tirassepetim.com/

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

1917 yılında Zaza Grubu’nu kuran Gürcü kökenli göçmen Paul Zazadze, iş disiplini ve ticaret ahlakıyla kısa zamanda Tahtakale'nin büyük tüccarları arasına girdi. 1930’da tıraş bıçağı üretmeye başladı. Bomonti ve Tahtakale’deki imalathanede kozmetik ürünler de üretmeye başladı. Bugün bir Zaza Grubu şirketi olan Kartal Çelik bünyesinde bulunan Zaza markası, dünyanın üçüncü, Türkiye'nin ise ilk tıraş bıçağı markası olarak tarihe geçti.Pol Zazadze 2009 yılında Personna Tıraş Ürünleri ve Kozmetik San. Tic. A.Ş.’yi kurdu. Firma Türkiye’de Edgewell (Personna International - USA), SWS Wilkinson Sword - Germany ve PDC (Parfums de Coeur – USA) firmalarının yerel ofisi işlevini görmekte olup ürünlerini Ulusal Zincirlere ve Tüm Toptan kanallara dağıtmakta. Bu ürünleri firmanın 2014’te kurduğu ve Türkiye’nin önde gelen kişisel bakım web-siteleri arasında olan Tirassepetim.com’da da bulmak mümkün. 

Bugün Personna Tıraş Ürünleri firması, Wilkinson, Body Fantasies, Bodycology, Bod Man gibi markaların yanı sıra özel markalı ürünleriyle de BİM, Migros, Carrefour, Gratis, Watsons, Metro, A101 gibi birçok müşteriye başarıyla hizmet vermektedir.Bugün tam 100 yıllık tecrübemizle, 100’ü aşkın çalışanımızla ve hem yurt içi hem yurt dışı piyasada yarattığımız 100’den fazla markamızla ilerlemenin gururunu yaşıyoruz.

Etiketler
Traş bıçağı, tıraş makineleri, vücut spreyi, saç sakal bakımı, kozmetik, şampuan, duş jeli, tırnak makası, yaprak jilet.,
Valid XHTML 1.0 Transitional