Firma AramaSektörler

Antalya Basketbol Okulu
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 18-11-2020
Firma Yetkili : Mehmet Faik Üstün
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 1104

letiim Bilgileri
Adres : Bahçelievler Mahallesi Piri Reis Caddesi Levent Apt 8/A Muratpaşa/Antalya
ehir : Antalya
Telefon : 05433517757
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Antalya Basketbol Okulu | Muratpaşada spor kulübü, basketbol okulu, yüzme okulu

Antalya Basketbol Okulu olarak Muratpaşada spor kulübü, Muratpaşada basketbol okulu, Muratpaşada yüzme okulu hizmeti sunuyoruz.

Antalya Basketbol Okulu olarak Spor Branşları alanında uzmanlar ile çocuklara eğitim vermekteyiz. 2 - 6 yaş arasındaki çocuklara sportif beceri ve kondisyon eğitimi vermekteyiz. Korona tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla öğrencilerimizin spor hayatlarına katkı sağlıyor, onları sportmen ve birbirlerine saygılı şekilde yetiştiriyoruz.

Muratpaşada Antalya Basketbol Okulu

Basketbol, Voleybol, Yüzme ve Sportif beceri kondisyon eğitimleri için sizleri Muratpaşa'da bekliyoruz. Döşemealtı, Muratpaşa ve Konyaaltı bölgelerinde hizmet veriyor, spor disiplinizle birlikte çocukların sağlıklı ve özgüveni yüksek bireyler olarak hayata başlamalarına yardımcı oluyoruz. Basketbol eğitiminin yanı sıra yaz ve kış spor kampları, sosyal geziler ve organizasyonlar düzenliyoruz. Sporcularımız, aldıkları eğitimle birlikte profesyonel basketbol takımlarında ücretsiz burslu eğitim alma hakkına sahip olabiliyor, kariyerlerine Anadolu Efes ve Banvit gibi takımlarda devam edebiliyor.

Muratpaşada spor kulübü

Siz de spor salonumuzu incelemek ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Bahçelievler Mahallesi Piri Reis Caddesi Levent Apt 8/A Muratpaşa/Antalya adresinde yer alan salonumuzu ziyaret edebilirsiniz. Spor okulumuzu http://ilkadımsporkulubu.com/hakkimizda.php web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve fotoğraflara göz atabilirsiniz. Antalya Spor Okulu'na ulaşmak için 0 543 351 77 57 numaralı telefonu arayabilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede fiyat bilgisi alabilir ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Muratpaşada basketbol okulu

Çocuklarınızı spora alıştırmak ve onlara iyi bir yaşam sunmak için hazırız! Siz de Muratpaşada ilk adım spor, kulubü Muratpaşada spor kulübü, Muratpaşada basketbol okulu, Muratpaşada basketbol yüzme okulu, Muratpaşada basketbol kulübü, Muratpaşada basketbol spor kulübü, Muratpaşada ilk adım basketbol kulübü, Muratpaşada en iyi spor hizmeti, Muratpaşada yüzme okulu, Muratpaşada en iyi basketbol okulu için hemen arayın.

Etiketler
Muratpaşada spor kulübü, Muratpaşada basketbol okulu, Muratpaşada yüzme okulu, Muratpaşada basketbol verenler, Muratpaşada yüzme dersi verenler, Muratpaşada yüzme kursu verenler, Muratpaşada Basketbol kursu verenler,
Valid XHTML 1.0 Transitional