Firma AramaSektörler

Mezitli Asansör Montaj Gold Asansör
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 18-11-2020
Firma Yetkili : DEMHAT YANANER
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 898

letiim Bilgileri
Adres : DENİZ MAH. 49283 SOK. NO:14/B MEZİTLİ/MERSİN
ehir : Mersin
Telefon : 05424493349
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Gold Asansör | Mezitlide asansör bakımı, montajı, tamiri, onarımı yapanlar

Gold Asansör | Mezitlide asansör bakımı, montajı, tamiri, onarımı yapanlar

Gold Asansör olarak, kurulduğumuz günden bu yana Mersin - Mezitli'de müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında asansör bakımı, asansör montajı, asansör tamiri, asansör onarımı ve revizyon işlemleri gerçekleştiriyor, müşterilerimizin en hızlı ve güvenli şekilde istedikleri katlara ulaşmasını sağlıyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR BAKIMI

Gold Asansör olarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda asansör bakımı gerçekleştiriyor, asansörlerin periyodik bakımlarını üstlenerek asansörlerin kullanıma devam etmesini sağlıyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR MONTAJI

Mezitli'de ve çevresinde asansör montajına ihtiyaç olduğu anda müşterilere hizmet sunuyor, yapıların asansör ihtiyaçlarını hızlı şekilde gideriyor ve montaj işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin bizden beklentisini tam olarak anlayarak çözüm üretiyor ve mağdur olmalarını engelliyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR TAMİRİ - ONARIMI

Mezitli ve çevresinde arıza yapan asansörlerin tamirini ve onarımı da üstleniyor ve müşterilerimizin yaşadıkları asansör sorunlarını çözüyor, en hızlı çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmaları garantili olarak gerçekleştiriyor, ileride herhangi bir problem çıkması halinde teknik destek sağlıyoruz.

MEZİTLİDE ASANSÖR REVİZYONU

Siz de Gold Asansör ayrıcalıklarından yararlanmak ve çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. DENİZ MAH. 49283 SOK. NO:14/B MEZİTLİ/MERSİN adresinde yer alan firmamıza 90 (542) 449-3349 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Siz de Mezitlide asansörcüler, Mezitlide asansör arıza bakım, Mezitlide periyodik asansör bakımı,Mezitlide asansör arıza bakımı yapanlar,Mezitlide asansör şirketleri,Mezitlide engelli asansörü imalatçıları, Mezitlide engelli asansörü bakımı yapanlar, Mezitlide hastane asansörü satanlar,Mezitlide yük asansörü satanlar için hemen arayın.

Etiketler
Mezitlide asansör bakım, Mezitlide asansör montajı, Mezitlide revizyon, Mezitlide asansör tamir, Mezitlide asansör onarım,
Valid XHTML 1.0 Transitional