Firma AramaSektörler

Çınar İletişim
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 18-11-2020
Firma Yetkili : Tarık Küçükler
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 987

letiim Bilgileri
Adres : Merkez Mah. Gmk Bulvarı Mezitli Çarşı Konutları 790/c Aklan Düğün Salonu altı 33000 Mezitli/Mersin
ehir : Mersin
Telefon : 05321517485
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Çınar İletişim | Mezitlide telefon tamircileri, telefon kabı - aksesuarları satanlar

Çınar İletişim olarak Mezitlide telefon tamircileri, telefon kabı - aksesuarları satışına devam ediyoruz.

Çınar İletişim olarak, kurulduğumuz günden bu yana çalışmalarımızı Mersin - Mezitli'de sürdürüyoruz.

Mezitlide telefon tamircileri

Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimize telefon tamiri, telefon satışı, arıza tamiri, telefon aksesuarı ve telefon kabı sunuyor, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılıyoruz. Yaptığımız çalışmaları garantili olarak müşterilerimize sunuyor, en hızlı ve en uygun fiyatlarla müşterilerimizin yaşadıkları problemleri çözüyoruz.

Mezitlide telefon aksesuarları satanlar

Siz de firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, ürünlerimizden satın alabilirsiniz. Sunduğumuz telefon aksesuarlarını inceleyebilir, her türlü markaya uygun cihazlarımızdan satın almak için sipariş verebilirsiniz.

Mezitlide telefon kabı satanlar

Merkez Mah. Gmk Bulvarı Mezitli Çarşı Konutları 790/c Aklan Düğün Salonu altı 33000 Mezitli/Mersin adresinde yer alan firmamıza 05321517485 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede fiyat bilgisi edinebilir ve sipariş verebilirsiniz. Görüşmemizde tamir hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilir ve cihazlarınızın kısa süre içinde tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Çınar İletişim

Siz de Mezitlide telefon tamiri, telefon satışı, arıza tamiri, telefon aksesuarı, telefon kabı ve buna benzer ürünleri satın mı almak istiyorsunuz? Telefon tamircileri, Mezitlide telefon tamiri yapanlar, Mezitlide tablet tamircileri, Mezitlide tablet tamir edenler, Mezitlide laptop tamircileri, Mezitlide laptop tamiri yapanlar, Mezitlide teknolojik ürün tamircileri, Mezitlide telefon arıza tamiri, Mezitlide tablet arıza tamiri, Mezitlide telefon aksesuarları satanlar, Mezitlide telefon kabı satanlar için hemen arayabilir, firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Siz de Çınar İletişim ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen arayın.

Etiketler
Mezitlide telefon tamircileri, Mezitlide telefon aksesuarları satanlar, Mezitlide telefon kabı satanlar, Mezitlide laptop tamiri yapanlar, Mezitlide telefon bilgisayar aksesuarı satanlar, Mezitlide telefon arıza tamiri, Mezitlide tablet arıza tamiri,
Valid XHTML 1.0 Transitional