Firma AramaSektörler

Ömeroğulları Yapı Marketleri
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 04-05-2021
Firma Yetkili : ömeroğulları
Firma Sektörü :
Çalan Says : 51 - 100 Kişi
  ncelenme Says : 470

letiim Bilgileri
Adres : Hadımköy Yolu Karaağaç Mah. Kuruşan Çiftliği Mevkii No:43 Büyükçekmece-İstanbul
ehir : İstanbul
Telefon : 4443404
Faks :
Website : http://www.omerogullari.com

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

Ömeroğulları Yapı Marketleri, Nalbur, İnşaat Malzemeleri

Geniş ürün gamı ve kaliteli ürünleri ile yapı marketi sektöründe öncü olan Ömeroğulları yapı marketleri Babamız "Vahit Özer" tarafından 1987 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Günümüzde kurumsal bir şirket olmayı hedefleyen Ömeroğulları kaliteye verdiği önem, yüksek hizmet standartları ve sürekli gelişim felsefesi ile tüketicilerinin gözünde marka değerini korurken, işe profesyonel yaklaşımı, titiz çalışan uzman personeli, sahip olduğu ekipmanları, teknolojik altyapısı ve hızlı dağıtım ağı sayesinde hizmet verdiği kurumsal ve bireysel müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Marshal, Polisan, Filli Boya, Kalekim, Henkel, Dekor, Ceta Form, İzeltaş, Mutlusan, Fırat Boru, Viko, Vitra gibi 100.000 çeşit ürün ile tüm sektör ve bireysel müşterilerimizin aradığı yapı malzemeleri, hırdavat ürünleri, inşaat malzemelerini şubelerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güvenilir ürün tedarikçiniz Ömeroğulları Yapı Marketleri kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Yapı Market
Nalbur
İnşaat Malzemeleri

Etiketler
yapı market, ömeroğulları, inşaat malzemeleri, nalbur, hırdavat, yapı malzemeleri, başakşehir, halkalı, hadımköy, inşaat, dekorasyon, ürün tedarik,
Valid XHTML 1.0 Transitional