Firma AramaSektörler

Kandıra Şap Ustası
Firma Bilgileri

yelik Tarihi : 13-09-2021
Firma Yetkili : Ercan Temel
Firma Sektörü :
Çalan Says :
  ncelenme Says : 201

letiim Bilgileri
Adres : Kandıra - İzmit
ehir : Kocaeli
Telefon : 0 539 381 38 27
Faks :
Website : http://

 Firmann rnleri -  Firmann lanlar -  letiim

Hakkmzda

 

Kandıra Şap Ustası olarak, Kandıra sapçılar, Kandıra makineli şap ustası ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kandıra Şap Ustası olarak, bu sektörde tecrübe edinmiş şap ustaları ile kuruyan tesviye betonunun üzerine görünürlülüğü daha güzel ve pürüzsüz hale getirerek şap makineleri ile zemini kusursuz hale getiriyoruz. Şap uygulamasında kullandığımız malzemeler ve ideal oranda attığımız şap sayesinde sizlere uzun ömürlü bir kullanım sağlıyoruz. Aksi taktir de kötü malzeme ve ince şap atılırsa ileride eğer üzerine parke döşendi ise parkede göçüklük ve oynamalar meydana gelir. Kandıra Şap Ustası olarak, sizlerin memnuniyeti ve yaptırdığınız işlemin uzun ömürlü kullanımı için her zaman kaliteli ürünler ve usta işçiler ile çalışmaktayız.

Kandıra şap ustaları

Sizler de görünümü hoş ve kullanımı uzun ömürlü olan şap uygulamalarınız için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Kandıra makineli şap ustası

Şap uygulamaları için deneyimli ustalarımızdan yararlanmak istiyorsanız 0 539 381 38 27 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Kandıra Şap Ustası, Kandıra Şapçılar, Kandıra Bina Şapı Atanlar, Kandıra Laminant Altı Şap Atanlar, Kandıra Makinalı Şap Atan Ustalar, Kandıra Makinalı Şap, Kandıra ve Köyler Şap Ustası

Etiketler
Kandıra Şap Ustası, Kandıra Şapçılar, Kandıra Bina Şapı Atanlar, Kandıra Laminant Altı Şap Atanlar, Kandıra Makinalı Şap Atan Ustalar, Kandıra Makinalı Şap, Kandıra ve Köyler Şap Ustası,
Valid XHTML 1.0 Transitional